KalDer Türkiye Kalite Derneği Bursa Şubesi
E-Bülten

Toplam Kalite Bir Yaşam Biçimidir

2023
Sayı:256

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31. Kalite Kongresi 22-23 Kasım’da 'Riskin Ötesi: Bilim, Sektör ve Toplumda Adalet' Teması ile
Kocaeli Kongre Merkezi’nde Yapılacak


İş dünyasının buluştuğu en prestijli etkinliklerden olan 31.Kalite Kongresi 22-23 Kasım tarihlerinde birbirinden değerli konuşmacıları ağırlayacak. 
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde ve Kocaeli Sanayi Odası katkılarıyla Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz kongremizde ana konuşmacı olarak Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ı, kapanış konuşmasında ise Türkiye'nin ilk kadın futbol antrenörü ve ilk kadın futbol hakemi, akademisyen Prof. Dr. Lale Orta’yı ağırlayacağız. İki gün sürecek kongre sonunda Türkiye Mükemmellik Ödülleri verilecek, ödül sürecindeki 14 kuruluşumuz sonuçları törenle öğrenecek. 

İki yılın ardından sizlerle tekrar bir araya gelecek olmanın heyecanı içindeyiz, sizler de kongremizde yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Kongre ile ilgili detaylı bilgi almak ve erken kayıt fırsatlarından yararlanmak için www.kalitekongresi.org sitesinden, kongre@kalder.org adresinden ve 0216 518 42 84 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu İzmir’de Düzenlendi

KalDer İzmir Şubemizin düzenlediği 22. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu 'Uyumun Bütünleşik Formülü' teması ile İzmir'de 5-6 Ekim tarihlerinde gerçekleşti. Sempozyumla aynı anda açılan stantlarda firmalar KalDer üyeleri ile buluştu. Yılın başarılı ekibi ve üstün performans ödülleri verildi. KalDer Bursa Şubesi olarak katılım gösterdik. Açılışta KalDer Yönetim ve çalışanları açılışta anı fotoğrafında bir araya geldik.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GençKal Bursa’nın Yeni Üyeleriyle Tanışma Toplantımızda Buluştuk

GençKal Bursa, üniversitelerin açılması ile topluluğa katılmak isteyenlerin başvurularını tamamladı ve yeni dönem öğrencileri ile tanışmak için KalDer Evi’nde bir araya geldiler. KalDer tanıtım sunumu, 2022 faaliyet sunumu ve yeni yönetimin seçilmesi ile tanışma programı tamamlandı. Buluşmada; gençleri iş hayatına hazırlayan çalışmalarımız üzerine bilgilendirmede bulunuldu.  

Öğrencilerimize başarılar diliyoruz. GençKal (Genç KalDer’liler), kalite ve çağdaş yönetim anlayışını öğrenip içselleştirecek, liderlik niteliklerine sahip gönüllü bir topluluktur. GençKal, KalDer’in geleceğe yaptığı en büyük yatırımdır.

Topluluk yönetim ekibi üyelerin oyları ile seçildi ve şu isimler yönetimde yer aldı: 
-İrem Aktaş / Bursa Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 1. Sınıf 
-Beril Arda / Bursa Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 1. Sınıf 
-Fatih Tevfik Mandal / Bursa Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2. Sınıf
-Oğuzhan Yılmaz / Bursa Uludağ Üniversitesi Makine Mühendisliği 1. Sınıf 

Başarılar diliyoruz. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Geri